НачалоПрограма

На танци с мама
Петък
08:25
FoxLife

Пет 18.Апр
08:00
Пет, 18.Апр
08:30
Пет, 18.Апр
09:00
Пет, 18.Апр
09:30
Пет, 18.Апр
10:00
Пет, 18.Апр
10:30
Пет, 18.Апр
11:00
Пет, 18.Апр
11:30
Пет, 18.Апр
12:00
Пет, 18.Апр
12:30
Пет, 18.Апр
13:00
Пет, 18.Апр
13:30
Пет, 18.Апр
14:00
Пет, 18.Апр
14:30
Пет, 18.Апр
15:00
Пет, 18.Апр
15:30
Пет, 18.Апр
16:00
Пет, 18.Апр
16:30
Пет, 18.Апр
17:00
Пет, 18.Апр
17:30
Пет, 18.Апр
18:00
Пет, 18.Апр
18:30
Пет, 18.Апр
19:00
Пет, 18.Апр
19:30
Пет, 18.Апр
20:00
Пет, 18.Апр
20:30
Пет, 18.Апр
21:00
Пет, 18.Апр
21:30
Пет, 18.Апр
22:00
Пет, 18.Апр
22:30
Пет, 18.Апр
23:00
Пет, 18.Апр
23:30
Пет, 18.Апр
00:00
Съб, 19.Апр
00:30
Съб, 19.Апр
01:00
Съб, 19.Апр
01:30
Съб, 19.Апр
02:00
Съб, 19.Апр
02:30
Съб, 19.Апр
03:00
Съб, 19.Апр
03:30
Съб, 19.Апр
04:00
Съб, 19.Апр
04:30
Съб, 19.Апр
05:00
Съб, 19.Апр
05:30
Съб, 19.Апр
06:00
Съб, 19.Апр
06:30
Съб, 19.Апр
07:00
Съб, 19.Апр
07:30
Съб, 19.Апр
08:00
Съб, 19.Апр
08:30
Съб, 19.Апр
09:00
Съб, 19.Апр
09:30
Съб, 19.Апр
10:00
Съб, 19.Апр
10:30
Съб, 19.Апр
11:00
Съб, 19.Апр
11:30
Съб, 19.Апр
12:00
Съб, 19.Апр
12:30
Съб, 19.Апр
13:00
Съб, 19.Апр
13:30
Съб, 19.Апр
14:00
Съб, 19.Апр
14:30
Съб, 19.Апр
15:00
Съб, 19.Апр
15:30
Съб, 19.Апр
16:00
Съб, 19.Апр
16:30
Съб, 19.Апр
17:00
Съб, 19.Апр
17:30
Съб, 19.Апр
18:00
Съб, 19.Апр
18:30
Съб, 19.Апр
19:00
Съб, 19.Апр
19:30
Съб, 19.Апр
20:00
Съб, 19.Апр
20:30
Съб, 19.Апр
21:00
Съб, 19.Апр
21:30
Съб, 19.Апр
22:00
Съб, 19.Апр
22:30
Съб, 19.Апр
23:00
Съб, 19.Апр
23:30
Съб, 19.Апр
00:00
Нед, 20.Апр
00:30
Нед, 20.Апр
01:00
Нед, 20.Апр
01:30
Нед, 20.Апр
02:00
Нед, 20.Апр
02:30
Нед, 20.Апр
03:00
Нед, 20.Апр
03:30
Нед, 20.Апр
04:00
Нед, 20.Апр
04:30
Нед, 20.Апр
05:00
Нед, 20.Апр
05:30
Нед, 20.Апр
06:00
Нед, 20.Апр
06:30
Нед, 20.Апр
07:00
Нед, 20.Апр
07:30
Нед, 20.Апр
08:00
Нед, 20.Апр
08:30
Нед, 20.Апр
09:00
Нед, 20.Апр
09:30
Нед, 20.Апр
10:00
Нед, 20.Апр
10:30
Нед, 20.Апр
11:00
Нед, 20.Апр
11:30
Нед, 20.Апр
12:00
Нед, 20.Апр
12:30
Нед, 20.Апр
13:00
Нед, 20.Апр
13:30
Нед, 20.Апр
14:00
Нед, 20.Апр
14:30
Нед, 20.Апр
15:00
Нед, 20.Апр
15:30
Нед, 20.Апр
16:00
Нед, 20.Апр
16:30
Нед, 20.Апр
17:00
Нед, 20.Апр
17:30
Нед, 20.Апр
18:00
Нед, 20.Апр
18:30
Нед, 20.Апр
19:00
Нед, 20.Апр
19:30
Нед, 20.Апр
20:00
Нед, 20.Апр
20:30
Нед, 20.Апр
21:00
Нед, 20.Апр
21:30
Нед, 20.Апр
22:00
Нед, 20.Апр
22:30
Нед, 20.Апр
23:00
Нед, 20.Апр
23:30
Нед, 20.Апр

Денят започва
Информационен сутрешен блок

Денят започва с Култура
информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев

По света и у нас
информационна емисия

Зелената линейка

Резерват за розови пеликани
игрален филм /България, 2003г./, режисьор Ивайло Джамбазов, в ролите: Кръстьо Лафазанов, Теодор Елмазов, Иван Джамбазов, Даниела Кръстева, Стефан Щерев, Теодор Донев и др.

По света и у нас
информационна емисия

Музиката на Америка
Пинкас Цукерман концерт на оркестъра на Класик ФМ радио, диригент Пинкас Цукерман

Записки по българските въстания
тв филм/5 серия/

Робин Худ
анимационен филм /38 и 39 епизод/

Иисус от Назарет
4сериен игрален филм /копродукция, 1977г. /, 1 част, режисьор Франко Дзефирели, в ролите: Робърт Пауъл, Ан Банкрофт, Ърнест Боргнайн, Клаудия Кардинале и др.

Кой е бил Иисус ?
3сериен документален филм /Великобритания, 2009г./, 1 част, режисьор Алекзандър Маренго

Дързост и красота
тв филм /3343 епизод/

Сцената е моят дом
юбилеен спектакълрецитал на Недялко Йрданов, по случай 50 години от неговата театрална дейност

Лека, нощ деца!
Кученце в джобче

По света и у нас
информационна емисия

Естир
игрален филм /САЩ, 1998г./, режисьор Рафаеле Мертес, в ролите: Луиз Ломбард, Ф. Мъри Ейбрахам, Юрген Прохнов, Томас Кречмън, Орнела Мути и др.

Празници на изкуствата "Аполония" 2013
Концерт на Делпадре и Хуан Гарсия

Слушай сърцето си
игрален филм /САЩ, 2010г./, режисьор Мат Томпсън, в ролите: Алексия Расмусен, Кент Моран, Франк Уотсън и др.

Иисус от Назарет
игрален филм /1 част/п/

Кой е бил Иисус ?
документален филм /1 част/п/

Естир
игрален филм/п/

Резерват за розови пеликани
игрален филм/п/

Дързост и красота
тв филм /3343 епизод/п/

Зелената линейка
/п/

Пътят към ФИФА Световна купа
отборите, треньорите, звездите /8 епизод/

Динофрози
анимационен филм/2 и 3 епизод/

Мики Матсън и заговорът на конфедератите
детски игрален филм /САЩ, 2012г./, режисьор Харолд Кронк, в ролите: Дерек Брандън, Франческа Дероза, Патрика Дарбо и др.

Отблизо с Мира
Магазинно предаване с водещa Мира Добрева

По света и у нас
информационна емисия

Иде нашенската музика
Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов

Вяра и общество
с Горан Благоев и пряко включване от Йерусалим Предаване за религия и култура

Бразди
Предаване за земеделие

Иисус от Назарет
игрален филм /2 част/

Кой е бил Иисус ?
документален филм /2 част/

Животът е вкусен
Кулинарно шоу с Ути Бъчваров

Шоуто на Марта
Развлекателно предаване с водещ Марта Вачкова

Лека, нощ деца!

По света и у нас
информационна емисия

Хотел "Адлон": Една семейна сага
3сериен игрален филм /Германия, 2013г./, 1 епизод, режисьор Ули Едел, в ролите: Йозефина Пройс, Хайно Ферх, Мари Боймер и др.

Празнично Пасхално богослужение - пряко предаване от патриаршеския катедрален храм "Св. Александър Невски"

Ондин
игрален филм /копродукция, 2009г./, режисьор Нийл Джордан, в ролите: Колин Фаръл, Алиция Бахледа, Алисън Бари, Тони Кърън и др.

Иисус от Назарет
игрален филм /2 част/п/

Кой е бил Иисус ?
документален филм /2 част/п/

Хотел "Адлон": Една семейна сага
игрален филм/1 епизод/п/

Пътят към ФИФА Световна купа
отборите, треньорите, звездите /8 епизод/п/

Бразди
/п/

Иде нашенската музика
/п/

Неделно евангелие

Динофрози
анимационен филм /4 епизод/

Бърколино
Познавателно предаване за наймалките

Денят започва ...в неделя с Жоро Любенов
Развлекателно предаване

Празнично богослужение за Второ Възкресение
пряко предаване от Катедралния храм на Софийската митрополия Св. Неделя

По света и у нас
информационна емисия

Неделя х 3
Ток шоу с водещи Люба Пашова, Андрей Захариев и Боян Бенев

Великденско послание и Благословия "Урби ет Орби" на папа Франциск
пряко предаване от Ватикана

Неделя х 3
Ток шоу с водещи Люба Пашова, Андрей Захариев и Боян Бенев

Световен шампионат по мотокрос МХ2
пряко предаване от Севлиево

Иисус от Назарет
игрален филм /3 част/

ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс

Карла Бруни... "Някой ми каза"
музикален филм за Карла БруниСаркози /2012г./

Лека, нощ деца!

По света и у нас
информационна емисия

Онегин
игрален филм /копродукция, 1999г./, режисьор Марта Файнс, в ролите: Лив Тайлър, Ралф Файнс, Тоби Стивънс, Лина Хеди и др.

Концерт на "Назарет" в Глазгоу

Нощни птици
Вечерно ток шоу с водещ Искра Ангелова

"Тази сутрин"
информационно предаване с водещи Генка Шикерова и Константин Караджов

"Преди обед"
токшоу с водещи Деси и Сашо

"Бон Апети"
кулинарно предаване с водещи Лора и Стоян

bTV Новините
обедна емисия

" Д’Артанян и тримата мускетари"
1 част Комедия,Романтичен,Минисериал, Франция, 2005, Актьори: Венсан Елба, Еманюел Беар, Чеки Карио, Хейно Фърч, Грегори Гадбоа, Грегори Деранжер, Стефания Рока и др.

"Мастилено сърце"
Приключенски, Великобритания/Германия/САЩ, 2008, Режисьор: Иън Софтли, Актьори: Джим Броудбент, Стивън Греъм, Брендън Фрейзър, Елиза Бенет, Пол Бетани, Хелън Мирън, Сиена Гилори, Анди Съркис, Личард Стрейндж

"Кухнята на Звездев"
кулинарно шоу с Иван Звездев

"Къщата на езерото"
Драма, Приключенски, Мистерия, САЩ, 2006, Режисьор: Алехандро Агрести, Актьори: Киану Рийвс, Сандра Бълок, Дилан Уолш, Кристофър Плъмър

bTV Новините
централна емисия

"Север Юг"
сериал, еп. 68

"Комиците"
комедийно шоу

"Шоуто на Слави"
вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов

bTV Новините
късна емисия

"Престъпления от класа"
сериал, с. 3, еп. 16

"Досиетата Х"
сериал, с. 7, еп. 22

"Д’Артанян и тримата мускетари"
1 част /п./ Комедия,Романтичен,Минисериал, Франция, 2005, Актьори: Венсан Елба, Еманюел Беар, Чеки Карио, Хейно Фърч, Грегори Гадбоа, Грегори Деранжер, Стефания Рока и др.

"Преди обед"
/п./ токшоу с водещи Деси и Сашо

"Агрофорум"

"Духът на здравето"
/п./ здравно предаване с водещ др Неделя Щонова

"Тази събота"
актуално предаване с водещ Антон Хекимян

"Cool…T"
лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова

bTV Новините
обедна емисия

"Д’Артанян и тримата мускетари"
2 част Комедия,Романтичен,Минисериал, Франция, 2005, Актьори: Венсан Елба, Еманюел Беар, Чеки Карио, Хейно Фърч, Грегори Гадбоа, Грегори Деранжер, Стефания Рока и др.

"Нищо лично"
скрита камера с водещ Силвестър Силвестъров

"Младост 5"
комедийно предаване

"120 минути"
публицистично предаване с водещ Светослав Иванов

"Наистина любов"
романтично предаване с водещ Миро

bTV Новините
централна емисия

bTV Репортерите
предаване за журналистически разследвания и филми

"Предай нататък"
социален проект с водещ Наталия Симеонова

"Умирай трудно 3"
Екшън,Приключенски, САЩ, 1995 г., Режисьор: Джон Мактиърнън;Актьори: Брус Уилис, Джереми Айрънс, Самюел Л. Джаксън, Греъм Грийн, Колин Камп

"Д’Артанян и тримата мускетари"
2 част /п./ Комедия,Романтичен,Минисериал, Франция, 2005, Актьори: Венсан Елба, Еманюел Беар, Чеки Карио, Хейно Фърч, Грегори Гадбоа, Грегори Деранжер, Стефания Рока и др.

"Cool…T"
/п./

"120 минути"
/п./

"Батман: Дръзки и смели"
детски сериал

"Батман: Дръзки и смели"
детски сериал

"Кухнята на Звездев"
кулинарно предаване с водещ Иван Звездев

"Духът на здравето"
здравно предаване с водещ др Неделя Щонова

"Тази неделя"
актуално предаване с водещ Антон Хекимян

"Търси се…"
токшоу с водещи Меги и Нели

bTV Новините
обедна емисия

Концерт на Лили Иванова

"Писмо в бутилка"
Драма, Романтичен, САЩ, 1999, Режисьор: Луис Мандоки; Актьори: Кевин Костнър, Джон Савидж, Пол Нюман, Роби Колтрейн, Робин Райт Пен, Илейна Дъглас

"Нека говорят"
токшоу

bTV Новините
централна емисия

bTV Репортерите
предаване за журналистически разследвания и филм

"Без резервации"
Драма, Романтичен, Комедия, САЩ, 2007, Режисьор: Скот Хикс; Актьори: Катрин ЗитаДжоунс, Аарон Екхарт, Абигейл Бреслин

"Първият рицар"
Фантастика, Драма, Романтичен, САЩ, 1995, Режисьор: Джери Зукер; Актьори: Шон Конъри, Джон Гилгуд, Ричард Гиър, Джулиа Ормонд, Без КросКейт

"Здравей, България"
сутрешен блок на НТВ

"На кафе"
предаване на НТВ

"Лъжльото
с уч. на Джим Кери, Мора Тиърни, Кари Елуис, Сузи Кърц, Дженифър Тили, Джъстин Купър и др.

Новините на Нова

"Капитан Корели"
с уч. на Никълъс Кейдж, Пенелопе Круз, Крисчън Бейл, Ирене Папас, Джон Хърт, Дейвид Мориси и др.

"Часът на Милен Цветков"
предаване на НТВ

"Господари на ефира"
забавно предаване /п/

"Сделка или не"
телевизионна игра

Новините на Нова
централна емисия

"Съдби на кръстопът"
предаване на НТВ

"Стани богат"
световна ТВ игра

"Господари на ефира"
забавно предаване

"Д-р Хаус"
сериен филм, 4 сезон

"Сделка или не"
телевизионна игра

"Капитан Корели"
с уч. на Никълъс Кейдж, Пенелопе Круз, Крисчън Бейл, Ирене Папас, Джон Хърт, Дейвид Мориси и др. /п/

"Уди кълвача"
анимационен филм, 4 сезон

"Събуди се..."
предаване на НТВ

"Бетовен"
с уч. на Бони Хънт, Дейвид Духовни, Чарлс Гродин, Дийн Джоунс, Кристофър Кастил, Оливър Плат и др.

"Съдебен спор"
предаване на НТВ

Новините на Нова

"Студио VIP"
предаване на НТВ

"Шрек Трети"
анимационен филм

"Дикoff"
публицистично предаване на НТВ

Новините на Нова
централна емисия

НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ

"Трима мъже и една малка дама"
с уч. на Том Селек, Стив Гутенберг, Тед Дансън, Нанси Травис, Робин Уайсман, Сидни Уолш и др.

"Ничия земя"
предаване на НТВ

"Горещо"
телевизионен таблоид с Венета Райкова

"Миг на гениалност"
с уч. на Грег Киниър, Бил Лейк, Дърмънт Мълрони, Лорън Греъм и др. /п/

"Ястребът и гълъбицата"
сериен филм /п/

"Шрек Трети"
анимационен филм /п/

"Мумията"
анимационен филм

"Събуди се..."
предаване на НТВ

"Бетовен 5"
с уч. на Дейв Томас, Фейт Форд, Дейви Чейс, Клинт Хауърд, Кейти Грифин, Джон Ларокет и др.

"Съдебен спор"
предаване на НТВ

Новините на Нова

"Извън новините"

"Съдби на кръстопът"
предаване на НТВ

"Всяка неделя"
с Кеворк Кеворкян

Новините на Нова
централна емисия

"Робин Худ"
с уч. на Ръсел Кроу, Кейт Бланшет, Матю Макфейдън, Макс фон Сюдоф, Уилям Хърт, Марк Стронг и др.

"Хрониките на Ридик"
с уч. на Вин Дизел, Тенди Нютън, Колм Феоре, Джуди Денч, Карл Ърбън, Алекса Давалос и др.

"Добро утро, България"
сутрешен блок

"Усещане за жена"
токшоу, с водещ Катето Евро

На живо от базата на "Къртицата: Разтърсване"

Новини

"Библиотекарят 1: В търсене на копието"
приключенски, САЩ, 2004;

Студио футбол

Черно море /Варна/ : Литекс /Ловеч/
А група: мач от българския футболен шампионат

"Дневен ред"
ток шоу с Мартин Карбовски и Костадин Филипов

Новини, централна емисия

"Следващият, моля"
тв игра, с водещ Башар Рахал

"КЪРТИЦАТА: Разтърсване"
сезон 2, риалити шоу, LIVE

Новини

Club News: Десертът

"Рокфелер плаза"
сериал, комедия, САЩ, 2006, сезон 1, еп. 8

"Ефектът на пеперудата"
драма, трилър, САЩ, 2004; В ролите: Мелора Уолтърс, Аштън Къчър, Уилиям Лий Скот, Елдън Хенсън

"Западното крило"
сериал, драма, САЩ, 1999, сезон 2, еп. 18; В ролите: Мартин Шийн, Алисън Джейни

Новини

"Библиотекарят 1: В търсене на копието"
приключенски, САЩ, 2004

"Ефектът на пеперудата"
драма, трилър, САЩ, 2004

"В" като Виктория"
сериал, сезон 3, еп. 1

"Кой е по-по-най"
детско шоу

"Терминал 7: Съдът влиза"
съдебно предаване

"Факторът Кошлуков"
публицистично обзорно предаване

"Терминал 7: Жените говорят"
ток шоу с водещи Ива Екимова, Яна Грудева и Катето Евро

Новини

"Терминал 7: Жените говорят"
ток шоу с водещи Ива Екимова, Яна Грудева и Катето Евро

"Терминал 7: Ангел парк"
с Ирина Тенчева

"Пряка демокрация"
публицистично предаване, с водещ Юлияна Дончева

Студио футбол

Локомотив Пд : Ботев Пд
А група: мач от българския футболен шампионат

Студио футбол

/3 Новини, централна емисия

"Червената вдовица"
сериал, драма, САЩ, 2013, еп. 3; В ролите: Джейкъб Салвати, Стърлинг Бюмон, Горан Вишнич

"Булката беглец"
романтична комедия, САЩ, 1999; В ролите: Ричард Гиър, Джулия Робъртс, Кристофър Мелони, Джоан Кюсак

"Поверително от Н.Л."
телевизионен таблоид

Новини

"Райски проект"
драма, трилър, САЩ, 2008; В ролите: Боб Гънтън, Пайпър Перабо, Пол Уокър

"Леминг"
драма, Франция, 2005; В ролите: Лорънт Лукас, Шарлът Гейнсбург, Шарлът Рампинг

"Булката беглец"
романтична комедия, САЩ, 1999

"Поверително от Н.Л."
телевизионен таблоид /п/

"В" като Виктория"
сериал, сезон 3, еп. 2

"Кой е по-по-най"
детско шоу

"Терминал 7: Съдът влиза"
съдебно предаване

"Терминал 7: Пуснете водата"
ток шоу с водещ Любен Диловсин

"Терминал 7: Жените говорят"
ток шоу с водещи Мая Савова, Жени Калканджиева и Катето Евро

Новини

"Терминал 7: Жените говорят"
ток шоу с водещи Мая Савова, Жени Калканджиева и Катето Евро

"Терминал 7: Град на ангели"
ток шоу с водеща Ирина Тенчева

"Терминал 7: Игри на съдбата"
документална поредица с водеща Диана Алексиева

"Татенце"
сериал, комедия, драма, САЩ, 2012, еп. 10; В ролите: Челси Кейн, Тиa Моури, ЖанЛюк Билоду

"Карбовски: Предаването"
ток шоу, социален ъндърграунд

"Фронтова линия"
с водещ Мартин Карбовски

Новини
централна емисия

"Огъст ръш"
драма, мюзикъл, САЩ, 2007; В ролите: Алекс О'Лафлин, Микелти Уилямсън, Фреди Хаймор, Кери Ръсел

"Оригиналът"
с Иван Гарелов и Елена Йончева

Новини

"Броукън Хил"
драма, мюзикъл, САЩ, 2009; В ролите: Люк Арнолд, Алекса Пенавега

"Супермен"
анимационен сериал

"Опасни улици"
/п./ сериал, с. 3, еп. 5

"Добрите момчета"
/п./ сериал еп. 2

"Кралете на бягството"
/п./ сериал, еп.2

"Праведен"
/п./ сериал, с. 2, еп. 8

"Най-добрият нинджа"
риалити шоу

" Нокаут"
/п./ сериал, еп. 7

"Щитът"
/п./ сериал, с. 6, еп. 4

"Дивата муха"
/п./ предаване за екстремни спортове, еп. 81, 82

"Добрите момчета"
сериал еп. 3

"Избягай ако можеш"
сериал, еп. 1

"Опасни улици"
сериал, с. 3, еп. 6

"Праведен"
сериал, с. 2, еп. 9

"Щитът"
сериал, с. 6, еп. 5

"Лонгмайър"
сериал, еп. 1

"Последният бойскаут"
Екшън, Комедия, САЩ, 1999г., Режисьор: Тони Скот, Актьори: Брус Уилис, Деймън Уеанс, Челси Фийлд, Нобл Уилингам, Тейлър Негрон, Даниел Харис, Хали Бери, Брус Макгил

"Лонгмайър"
/п./ сериал, еп. 1

Кости"
/п./ сериал, с. 7, еп. 11

" Нокаут"
сериал, еп. 8

"Супермен"
/п./ анимационен сериал

"Таз-мания"
анимационен сериал

"Менталист: Крадецът на мисли"
сериал, с. 3, еп. 13, 14, 15

"Последният бойскаут"
/п./ Екшън, Комедия, САЩ, 1999г., Режисьор: Тони Скот, Актьори: Брус Уилис, Деймън Уеанс, Челси Фийлд, Нобл Уилингам, Тейлър Негрон, Даниел Харис, Хали Бери, Брус Макгил

"Разбулени тайни на магията"
документална поредица, еп. 4

Италианска Серия А
обзорно предаване

Италианска Серия А

"Дивата муха"
/п./ предаване за екстремни спортове, еп. 81, 82

Италианска Серия А
обзорно предаване

Италианска Серия А

Италианска Серия А
студио

Италианска Серия А

Италианска Серия А
студио

"Конфликт в Малко Токио"
Екшън, САЩ, 1991г., Режисьор: Марк Лестър, Актьори: Тиа Карере, КариХируюки Тагава, Брандън Лий, Долф Лундгрен

"Дивата муха"
/п./ предаване за екстремни спортове, еп. 81, 82

"Таз-мания"
/п./ анимационен сериал

"Таз-мания"
анимационен сериал

"Менталист: Крадецът на мисли"
/п./ сериал, с. 3, еп. 16

"Менталист: Крадецът на мисли"
/п./ сериал, с. 3, еп. 17, 18

"В тила на врага 2: Оста на злото"
/п./ Екшън, САЩ, 2006 г., Режисьор: Джеймс Додсън, Актьори: Никълъс Гонсалес, Мат Бушел, Кийт Дейвид, Атанас Сребрев

"Планетата на маймуните"
/п./ Екшън,Фентъзи, САЩ, 2001г, Режисьор: Тим Бъртън, Актьори: Марк Уолбърг, Тим Рот, Хелена Бонъм Картър, Майкъл Кларк Дънкън, Пол Джиамати, Естела Уорън, Крис Кристофърсън и др.

"Воини на доброто"
Екшън, Фантастика, САЩ/Китай, 1997 г., Режисьор: Рони Ю; Актьори: Уесли Снайпс, Уди Харелсън, Роси Перес, Тайра Ферел, Джош Маршъл Джоунс, Маркъс Джонсън, Дейвид Робърсън и др.

"Конфликт в Малко Токио"
/п./ Екшън, САЩ, 1991г., Режисьор: Марк Лестър, Актьори: Тиа Карере, КариХируюки Тагава, Брандън Лий, Долф Лундгрен

"Дивата муха"
/п./ предаване за екстремни спортове, еп. 83, 84

"ДТМ"
автомобилно състезание

"Блокада"
Трилър,Екшън,Драма, САЩ, 1998г., Режисьор: Едуард Цвайк;Актьори: Дензъл Уошингтън, Анет Бенинг, Тони Шалуб, Брус Уилис

"Какво ще кажат хората"

"Аниманиаци"
анимационен сериал

"Столичани в повече"
/п./ сериал, с. 7, еп. 7

"Умирай умно"
/п./ Екшън, САЩ, Режисьор: Питър Сегал;Актьори: Стив Карел, Ан Хатъуей, Дуейн Джонсън Скалата, Алън Аркин

"Да, мило"
сериал, с. 3, еп. 15, 16

"Какво ще кажат хората"
/п./ комедиен сериал, с. 4, еп. 4, 5

"Без пукната пара"
/п./ комедиен сериал, с. 1, еп. 17

"Модерно семейство"
/п./ комедиен сериал, с. 3, еп. 7

"Напълно непознати"
/п./ сериал, с. 6, еп. 3, 4

"Ало ало"
/п./ комедиен сериал, с. 5, еп. 3, 4

"Шоуто на Слави"
/п./ вечерно токшоу

"Какво ще кажат хората"
комедиен сериал, с. 4, еп. 6, 7

"Без пукната пара"
сериал, с.1, еп. 18

"Модерно семейство"
комедиен сериал, с. 3, еп. 8

"Боговете сигурно са полудели"
Комедия, Семеен, САЩ, 1984г., Режисьор: Джейми Юис, Актьори: Мариус Уейърс, Сандри Принслу, Никсау, Лоу Въруей и други

"Ало ало"
сериал, с. 5, еп. 5, 6

"Напълно непознати"
сериал, с. 6, еп.5, 6

"Шоуто на Слави"
/п./ вечерно токшоу

"Да, мило"
/п./ сериал, с. 3, еп. 15, 16

"Столичани в повече"
/п./ сериал, с. 7, еп. 7

"Аниманиаци"
/п./ анимационен сериал

"Слънчева Филаделфия"
/п./ комедиен сериал, с. 5, еп. 12, 13

"Шоуто на Слави"
/п./ вечерно токшоу

"Модерно семейство"
сериал, с. 2, еп. 13, 14

"Аниманиаци"
анимационен сериал

"Алф"
сериал, с. 4, еп. 11, 12, 13, 14

"Боговете сигурно са полудели"
/п./Комедия, Семеен, САЩ, 1990г., Режисьор: Джейми Юис, Актьори: Мариус Уейърс, Сандри Принслу, Никсау, Лоу Въруей и други.

"Най- ужасната седмица"
сериал, с. 1, еп. 12, 13

"Шоуто на Слави"
/п./ вечерно шоу

"Алф"
/п./ сериал, с. 4, еп. 11, 12, 13, 14

"Числено превъзходство"
сериал, с. 2, еп. 5, 6

"Столичани в повече"
/п./ сериал, с. 7, еп. 7

"Ало Ало"
/п./ сериал, с.5, еп.5 ,6

"Боговете сигурно са полудели 2"
Комедия, Семеен, САЩ, 1990г., Режисьор: Джейми Юис, Актьори: Никсау, Лена Фаруджа, Ханс Страйдъм и др.

"Най-ужасната седмица"
/п./ сериал, сериал, с. 1, еп. 12, 13

"Първична сила"
турнир на Световната федерация по кеч

"Трева"
сериал, с. 7, еп. 5

"Числено превъзходство"
/п/ сериал, с. 2, еп. 5

"Модерно семейство"
/п./ сериал, с. 2, еп. 13, 14

"Аниманиаци"
/п./ анимационен сериал

"Целуни ме за сбогом"
/п./ романтична комедия, САЩ, 1982 г., Режисьор: Робърт Мълиган, Актьори: Сали Фийлд, Джеймс Каан, Джеф Бриджес, Клер Тревър

"Шоуто на Слави"
/п./ вечерно токшоу

"Модерно семейство"
сериал, с. 2, еп. 15, 16

"Аниманиаци"
анимационен сериал

"Алф"
сериал, с. 4, еп. 15, 16, 17, 18

"Боговете сигурно са полудели 2"
/п./ Комедия, Семеен, САЩ, 1990г., Режисьор: Джейми Юис, Актьори: Никсау, Лена Фаруджа, Ханс Страйдъм и др.

"Най-ужасната седмица"
сериал, с.1, еп. 14, 15

"Столичани в повече"
/п./ сериал, с. 7, еп. 7

"Алф"
/п./ сериал, с. 4, еп. 15, 16, 17, 18

"Числено превъзходство"
сериал, с. 2, еп. 7

"Числено превъзходство"
сериал, с. 3, еп. 1

"Шоуто на Слави"
/п./ вечерно токшоу

"Ало ало"
/п./ сериал

"Четири Коледи"
Комедия, САЩ, 2008г., Режисьор: Сет Гордън;Актьори: Винс Вон, Рийз Уидърспуун, Робърт Дювал, Джон Фавро, Тим Макгроу, Джон Войт, Сиси Спейсък

"Най-ужасната седмица"
/п./ сериал, с. 1, еп. 14, 15

"Разбиване"
турнир на Световната федерация по кеч

"Никита"

"Никита"
сериал, с. 4, еп. 19

"Трета смяна"
/п./ сериал, с. 3, еп. 3

"Фамилията"
/п./ сериал, с.3, еп. 7

"Снежни ангели"
/п./ Драма, САЩ, 2007 г., Режисьор: Дейвид Гордън Грийн, Актьори: Сам Рокуел, Кейт Бекинсейл, Майкъл Ангарано, Грифин Дън, Ейми Седарис

"90210"
сериал, с. 3, еп. 7

"Никита"
сериал, с. 4, еп. 20, 21

"Престолът на русалката"
/п./ Драма, Романтичен, САЩ, 2006 г., Режисьор: Стивън Шатър, Актьори: Ким Бейсинджър, Алекс Картър, Брус Грийнууд, Робърта Максуел

"Тера нова"
сериал, еп. 1

"Трета смяна"
сериал, с. 3, еп. 4

"Незабравимо"
сериал, с. 1, еп. 9

"Иронии на съдбата"
Драма,Романтичен,Мистерия, САЩ, 1999 г., Режисьор: Сидни Полак, Актьори: Харисън Форд, Кристин Скот Томас, Чарлз Дютън, Бони Хънт, Денис Хайсберт, Сидни Полак, Ричърд Дженкинс

"Правоимащите"
/п./ Трилър, САЩ, 2011 г., Режисьор: Аарън Уудли, Актьори: Рей Лиота, Дъстин Милиган, Кевин Зегерс, Виктор Гарбър, Лаура Вандервоорт и др.

"Забранена зона"
/п./ Трилър,Екшън,Военен, САЩ, 1988., Режисьор: Кристофър Кроу, Актьори: Уилям Дафо, Грегъри Хайнс, Фред Уорд, Аманда Пейс, Кей Тонг Лим и др.

"Незабравимо"
/п./ сериал, с. 1, еп. 9

"Синове на анархията"
сериал, с. 3, еп. 3

"Изкуплението на Грейс"
сериал, с. 3, еп. 7, 8, 9

"Маджестик"
Драма, Романтичен, САЩ, 2001 г., Режисьор: Франк Дарабонт, Актьори: Джим Кери, Боб Балабан, Джефри Демън, Хал Холбрук, Лори Холдън, Мартин Ландау, Рон Рифкин, Джеймс Уитмор, Сюзън Уилис, Катрин Дент

"Луд град"
Криминален, Драма, САЩ, 1997 г., Режисьор: Коста Гаврас, Актьори: Дъстин Хофман, Джон Траволта, Алън Алда, Миа Киршнер, Тед Ливайн, Робърт Проски

"Иронии на съдбата"
/п./ Драма,Романтичен,Мистерия, САЩ, 1999 г., Режисьор: Сидни Полак, Актьори: Харисън Форд, Кристин Скот Томас, Чарлз Дютън, Бони Хънт, Денис Хайсберт, Сидни Полак, Ричърд Дженкинс

"Фамилията"
/п./ сериал, с.3, еп., 7

"Правоимащите"
/п./ Трилър, САЩ, 2011 г., Режисьор: Аарън Уудли, Актьори: Рей Лиота, Дъстин Милиган, Кевин Зегерс, Виктор Гарбър, Лаура Вандервоорт и др.

"Лилехамер"
сериал, с. 1, еп. 5

"Завръщане в синята лагуна"
Приключенски, Романтичен, САЩ , 1991 г., Режисьор: Уилям Греъм, Актьори: Мила Йовович, Брайън Краузе, Лиса Пеликън, Ема Джеймс, Нана Кобърн

"Лилехамер"
/п./ сериал, с. 1, еп. 5

"Маджестик"
/п./ Драма, Романтичен, САЩ, 2001 г., Режисьор: Франк Дарабонт, Актьори: Джим Кери, Боб Балабан, Джефри Демън, Хал Холбрук, Лори Холдън, Мартин Ландау, Рон Рифкин, Джеймс Уитмор, Сюзън Уилис, Катрин Дент

"Синове на анархията"
сериал, с. 3, еп. 4

"Изкуплението на Грейс"
сериал, с. 4, еп. 10, 11, 12

"Джон Тъкър трябва да умре"
Комедия, САЩ, 2006 г., Режисьор: Бети Томас, Актьори: Пен Бадгли, Джеси Меткалф, Британи Сноу, Ашанти, София Буш, Ариел Кебъл

"Завръщане в синята лагуна"
/п./ Приключенски, Романтичен, САЩ , 1991 г., Режисьор: Уилям Греъм, Актьори: Мила Йовович, Брайън Краузе, Лиса Пеликън, Ема Джеймс, Нана Кобърн

"Австралия"
/п./ Драма, Романтичен, Приключенски, САЩ, 2008 г., Режисьор: Баз Лурман, Актьори: Хю Джакман, Никол Кидман, Шия Адамс, Еди Бару

"Живо доказателство"
Драма, Биографичен, САЩ, 2008 г., Режисьор: Дан Айрланд, Актьори: Хари Коник Джуниър, Тами Бланшард, Аманда Байнс

"Тайната на езерото"
Приключенски, Семеен, Фентъзи, САЩ/Канада, 1995 г., Режисьор: Рик Стивънсън, Актьори: Марк Хармън, Джошуа Джаксън, Харли Джейн Козак, Сара Уейн и др.

"Лилехамер"
сериал, с. 1, еп. 6

"Пълнолуние"
Екшън,Приключенски, САЩ, 2002 г., Режисьор: Боби Рот, Актьори: Жаклин Бисе, Ерик Мабиус, Сюзън Анспач, Нан Мартин, Йожен Рош

"Лилехамер"
/п./ сериал, с. 1, еп. 6

"Женско царство"
сериал, еп. 7

"Времето лети"
сериал, еп. 80

"Пепел от рози"
сериал, еп. 39, 40

"Бон Апети"
/п./ кулинарно предаване с водещ Стоян и Лора

"Шоуто на д-р Оз"
токшоу

"Дом и градина"
идеи и решения с водещ Дани Колева

"Топ дестинации"
лайфстайл предаване, еп. 17

"Градска природа"
лайфстайл предаване, еп. 18

"Призракът на Елена"
сериал, еп. 72

"Любов и предателство"
/п./ сериал, еп. 21

"Любов и предателство"
сериал, еп. 22

"Цветовете на любовта"
/п./ сериал, еп. 237

"Цветовете на любовта"
сериал, еп. 238

"Призракът на Елена"
/п./ сериал, еп. 72

"Любов и предателство"
/п./ сериал, еп. 20

"Проклятието на семейство Апарисио"
сериал, еп.10

"Редакцията"
/п./ сериал, еп. 18

"Редакцията"
сериал, еп. 19

"Желязната дама"
сериал, еп. 132, 133, 134, 135

"България търси талант"
/п./ риалити

"Американска наследница"
/п./ сериал, еп. 16, 17, 18, 19, 20

"Цветовете на любовта"
/п./ сериал, еп. 238

"Цветовете на любовта"
сериал, еп. 239

"Пан Ам"
сериал, еп. 3, 4

"България търси талант"
/п./ риалити

"Редакцията"
/п./ сериал, еп. 19

"Редакцията"
сериал, еп. 20

"Желязната дама"
сериал, еп. 136, 137, 138, 139

"Наистина любов"
/п./ романтично предаване с водещ Миро

"Предай нататък"
/п./ социален проект с водещ Наталия Симеонова

"Дом и градина"
идеи и решения с водещ Дани Колева

"Пан ам"
/п./ сериал, еп. 1, 2, 3, 4

"Цветовете на любовта"
/п./ сериал, еп. 239

"Цветовете на любовта"
сериал, еп. 240

"Пан ам"
сериал, еп. 5, 6

Сватовница за милиони
първи сезон, еп. 5

На танци с мама
риалити, еп. 8

Жега в Кливланд
втори сезон, еп. 1

Жега в Кливланд
втори сезон, еп. 2

Щастливо разведени
първи сезон, еп. 2

Щастливо разведени
първи сезон, еп. 3

В стил Джейн
първи сезон, еп. 1

Братя и Сестри
пети сезон, еп. 7

Скрити доказателства
трети сезон, еп. 2

Любовна академия
първи сезон, еп. 8

Разведени в Холивуд
първи сезон, еп. 11

Сватовница за милиони
първи сезон, еп. 6

Подли камериерки
първи сезон, еп. 2

Жега в Кливланд
втори сезон, еп. 3

Жега в Кливланд
втори сезон, еп. 4

В стил Джейн
първи сезон, еп. 2

Скрити доказателства
трети сезон, еп. 3

Анатомията на Грей
девети сезон, еп. 18

Посрещнете руснаците
първи сезон, еп. 9

"Съпруга-трофей"
първи сезон, еп. 13

"Съпруга-трофей"
първи сезон, еп. 14

Отвъд черната дъска
игрален филм

Боливуд в Алпите
игрален филм

Любовна академия
първи сезон, еп. 8

Сватовница за милиони
първи сезон, еп. 6

Семейните бижута на Демона
втори сезон, еп. 5

Семейните бижута на Демона
втори сезон, еп. 6

На танци с мама
риалити, еп. 8

Братя и Сестри
пети сезон, еп. 6

Жега в Кливланд
първи сезон, еп. 5

Жега в Кливланд
първи сезон, еп. 6

Жега в Кливланд
първи сезон, еп. 7

Жега в Кливланд
първи сезон, еп. 8

Ще родя детето ви
първи сезон, еп. 1

Женени в чужбина
втори сезон, еп. 4

Декоратори за милион долара
първи сезон, еп. 2

Посрещнете руснаците
първи сезон, еп. 9

Мелиса и Джоуи
втори сезон, еп. 9

Мелиса и Джоуи
втори сезон, еп. 10

Мелиса и Джоуи
втори сезон, еп. 11

"Съпруга-трофей"
първи сезон, еп. 13

"Съпруга-трофей"
първи сезон, еп. 14

Декоратори за милион долара
първи сезон, еп. 3

Сватовница за милиони
първи сезон, еп. 3

Сексът и градът
втори сезон, еп. 3

Сексът и градът
втори сезон, еп. 4

Сексът и градът
втори сезон, еп. 5

Сексът и градът
втори сезон, еп. 6

Сексът и градът
втори сезон, еп. 7

Сексът и градът
втори сезон, еп. 8

Посрещнете руснаците
първи сезон, еп. 9

Поверително от кухнята
първи сезон, еп. 1

Поверително от кухнята
първи сезон, еп. 2

Скандал
трети сезон, еп. 11

Любовни авантюри
първи сезон, еп. 7

Модни престъпления: прическа убиец
игрален филм

Отвъд черната дъска
игрален филм.

Секс образование
втори сезон, еп. 5

Анатомията на Грей
девети сезон, еп. 14

Анатомията на Грей
девети сезон, еп. 15

Анатомията на Грей
девети сезон, еп. 16

Анатомията на Грей
девети сезон, еп. 17

Анатомията на Грей
девети сезон, еп. 18

Жега в Кливланд
първи сезон, еп. 9

Жега в Кливланд
първи сезон, еп. 10

Жега в Кливланд
втори сезон, еп. 1

Жега в Кливланд
втори сезон, еп. 2

Ще родя детето ви
първи сезон, еп. 2

Женени в чужбина
втори сезон, еп. 5

Посрещнете руснаците
първи сезон, еп. 9

Мелиса и Джоуи
втори сезон, еп. 12

Мелиса и Джоуи
втори сезон, еп. 13

Мелиса и Джоуи
втори сезон, еп. 14

Отвъд черната дъска
игрален филм

Сватовница за милиони
първи сезон, еп. 3

Декоратори за милион долара
първи сезон, еп. 3

Сексът и градът
втори сезон, еп. 9

Сексът и градът
втори сезон, еп. 10

Сексът и градът
втори сезон, еп. 11

Сексът и градът
втори сезон, еп. 12

Сексът и градът
втори сезон, еп. 13

Сексът и градът
втори сезон, еп. 14

Имало едно време
трети сезон, еп. 2

Отмъщението
трети сезон, еп. 13

Поверително от кухнята
първи сезон, еп. 3

Поверително от кухнята
първи сезон, еп. 4

Жабокът принц
втори сезон, еп. 1

Секс образование
втори сезон, еп. 6

Обратно в играта
първи сезон, еп. 1

Обратно в играта
първи сезон, еп. 2

"Съпруга-трофей"
първи сезон, еп. 13

Стари кучета
трети сезон, еп. 4

Закон и ред
седемнадесети сезон, еп. 18

Веществени доказателства: Рим
втори сезон, еп. 14

Убийство по сценарий
десети сезон, еп. 16

Кумбия нинджа
сериал, еп. 2

Веществени доказателства: Париж
втори сезон, еп. 5

Военни престъпления
първи сезон, еп. 10

Глейдс
трети сезон, еп. 3

Ударът
шести сезон, еп. 3

Стари кучета
трети сезон, еп. 5

Веществени доказателства: Рим
втори сезон, еп. 15

Веществени доказателства: Париж
втори сезон, еп. 6

Военни престъпления
първи сезон, еп. 11

Серангун Роуд
първи сезон, еп. 7

Закон и ред
седемнадесети сезон, еп. 19

Кумбия нинджа
сериал, еп. 2

Веществени доказателства: Рим
втори сезон, еп. 15

Убийство по сценарий
десети сезон, еп. 16

Ударът
шести сезон, еп. 3

Анджелика Фаст
четвърти сезон, еп. 4

Веществени доказателства: Париж
втори сезон, еп. 6

Анджелика Фаст
трети сезон, еп. 10

Анджелика Фаст
четвърти сезон, еп. 1

Анджелика Фаст
четвърти сезон, еп. 2

Мис Марпъл: Трупът в библиотеката
игрален филм

Монк
четвърти сезон, еп. 4

Веществени доказателства: Париж
втори сезон, еп. 2

Веществени доказателства: Париж
втори сезон, еп. 3

Веществени доказателства: Париж
втори сезон, еп. 4

Военни престъпления
първи сезон, еп. 7

Военни престъпления
първи сезон, еп. 8

Военни престъпления
първи сезон, еп. 9

Глейдс
трети сезон, еп. 3

Кумбия нинджа
сериал, еп. 3

Безмълвен свидетел
дванадесети сезон, еп. 3

Стари кучета
девети сезон, еп. 6

Закон и ред
седемнадесети сезон, еп. 15

Мис Марпъл: Трупът в библиотеката
игрален филм

Анджелика Фаст
четвърти сезон, еп. 3

Анджелика Фаст
четвърти сезон, еп. 4

Ферма за трупове
първи сезон, еп. 6

Комисар Монталбано
сериал, еп. 3

Кумбия нинджа
сериал, еп. 3

Веществени доказателства: Париж
втори сезон, еп. 5

Веществени доказателства: Париж
втори сезон, еп. 6

Стари кучета
девети сезон, еп. 6

Монк
четвърти сезон, еп. 5

Монк
четвърти сезон, еп. 6

Военни престъпления
първи сезон, еп. 10

Военни престъпления
първи сезон, еп. 11

Серангун Роуд
първи сезон, еп. 7

Престъпни намерения
девети сезон, еп. 17

Престъпни намерения
девети сезон, еп. 18

"Най-смешните домашни видеоклипове на Америка"
деветнадесети сезон ,еп.26

Америка търси талант
седми сезон ,еп.14

Ловец на мисли
трети сезон ,еп.10

Психо
сериал ,еп.11

Америка търси талант
седми сезон ,еп.15

"Най-смешните домашни видеоклипове на Америка"
деветнадесети сезон ,еп.35

"Най-смешните домашни видеоклипове на Америка"
деветнадесети сезон ,еп.36

"Д-р Хаус"
седми сезон ,еп.6

Грейсланд
първи сезон ,еп.4

Чък
трети сезон ,еп.8

Семейство Гудуин
първи сезон ,еп.4

"Най-смешните домашни видеоклипове на Америка"
деветнадесети сезон ,еп.26

Семейният тип
трети сезон ,еп.19

Семейният тип
трети сезон ,еп.20

Американски татко
трети сезон ,еп.11

Семейство в Белия дом
първи сезон ,еп.12

"Най-смешните домашни видеоклипове на Америка"
деветнадесети сезон ,еп.27

Последният мъж на света
първи сезон ,еп.4

Чък
трети сезон ,еп.9

Ловец на мисли
трети сезон ,еп.10

Татковци
първи сезон ,еп.2

Демоните на Да Винчи
втори сезон ,еп.4

Брикълбери
първи сезон ,еп.2

Ловец на мисли
трети сезон ,еп.11

Татковци
първи сезон ,еп.2

Брикълбери
първи сезон ,еп.2

Арчър
втори сезон ,еп.9

Арчър
втори сезон ,еп.10

Декстър
шести сезон ,еп.7

Особняци
втори сезон ,еп.3

Ловец на мисли
трети сезон ,еп.11

"Д-р Хаус"
седми сезон ,еп.6

Американски татко
трети сезон ,еп.11

Семейство Симпсън
деветнадесети сезон ,еп.14

Семейство Симпсън
деветнадесети сезон ,еп.15

Семейство Симпсън
деветнадесети сезон ,еп.16

Мис Съвършенство
игрален филм

Ловец на мисли
трети сезон ,еп.7

Ловец на мисли
трети сезон ,еп.8

Ловец на мисли
трети сезон ,еп.9

Х фактор САЩ
риалити ,еп.15

Семейство Симпсън
деветнадесети сезон ,еп.8

Двама мъже и половина
девети сезон ,еп.20

Двама мъже и половина
девети сезон ,еп.21

Двама мъже и половина
девети сезон ,еп.22

Двама мъже и половина
девети сезон ,еп.23

Двама мъже и половина
девети сезон ,еп.24

Невръстна любов
игрален филм

"Най-смешните домашни видеоклипове на Америка"
деветнадесети сезон ,еп.31

"Най-смешните домашни видеоклипове на Америка"
деветнадесети сезон ,еп.32

Клопка
първи сезон ,еп.2

Клопка
първи сезон ,еп.3

Мис Съвършенство
игрален филм

Демоните на Да Винчи
втори сезон ,еп.4

Падащи небеса
втори сезон ,еп.4

Агентите на ЩИТ
първи сезон ,еп.11

Зловеща семейна история: Свърталище на вещици
трети сезон ,еп.9

Падащи небеса
втори сезон ,еп.4

Семейство Симпсън
деветнадесети сезон ,еп.15

Семейство Симпсън
деветнадесети сезон ,еп.16

Падащи небеса
първи сезон ,еп.9

Декстър
шести сезон ,еп.3

Особняци
първи сезон ,еп.1

Х фактор САЩ
риалити ,еп.15

Семейство Симпсън
деветнадесети сезон ,еп.17

Семейство Симпсън
деветнадесети сезон ,еп.18

Семейство Симпсън
деветнадесети сезон ,еп.19

Невръстна любов
игрален филм

Семейство Симпсън
деветнадесети сезон ,еп.8

Ловец на мисли
трети сезон ,еп.10

Ловец на мисли
трети сезон ,еп.11

Х фактор САЩ
риалити ,еп.16

"Най-смешните домашни видеоклипове на Америка"
деветнадесети сезон ,еп.5

"Най-смешните домашни видеоклипове на Америка"
деветнадесети сезон ,еп.6

Двама мъже и половина
девети сезон ,еп.20

Двама мъже и половина
девети сезон ,еп.21

Двама мъже и половина
девети сезон ,еп.22

Двама мъже и половина
девети сезон ,еп.23

Двама мъже и половина
девети сезон ,еп.24

Семейство Симпсън
деветнадесети сезон ,еп.8

"Най-смешните домашни видеоклипове на Америка"
деветнадесети сезон ,еп.31

"Най-смешните домашни видеоклипове на Америка"
деветнадесети сезон ,еп.32

Мис Съвършенство
игрален филм

Как се запознах с майка ви
девети сезон ,еп.12

Откачалки
първи сезон ,еп.12

Семейство Милър
първи сезон ,еп.10

Агентите на ЩИТ
първи сезон ,еп.11

Ловец на мисли
трети сезон ,еп.8

Клопка
първи сезон ,еп.2

Клопка
първи сезон ,еп.3

Бейби бум
игрален филм

"Новата мисия невъзможна"
сериал, сезон 1, /п/

"Среднощен ездач"
сериал, сезон 2, /п/

"Джурасик парк 3"
приключенски/фантастика с уч. на Сам Нийл, Теа Леони, Алесандро Нивола, Лора Дърн, Уилям Ейч Мейси, Тревър Морган и др., /п/

"Смело напред"
сериал, сезон 1, /п/

"Безследно изчезнали"
сериал, сезон 1 /п/

"Военни престъпления"
сериал, сезон 7, /п/

"Новата мисия невъзможна"
сериал, сезон 2

"Среднощен ездач"
сериал, сезон 2

"Смело напред"
сериал, сезон 1

"Безследно изчезнали"
сериал, сезон 1

"Военни престъпления"
сериал, сезон 7

"Снайперисти"
сериал, сезон 1

"Близнаци"
комедия с уч. на Арнолд Шварценегер, Дани Де Вито, Бони Бартлет, Кели Престън, Тери Уилсън, Хлое Уеб и др.

"Снайперисти"
сериал, сезон 1, /п/

"Фрактура"
предаване за рок музика, /п/

Ливърпул : Суонси Сити
мач от английската Висша Лига, /п/

Нюкасъл Юнайтед : Астън Вила
мач от английската Висша Лига, /п/

"Кобра 11: Обади се!"
сериал, сезон 6, 3 епизода

"Близнаци"
комедия с уч. на Арнолд Шварценегер, Дани Де Вито, Бони Бартлет, Кели Престън, Тери Уилсън, Хлое Уеб и др., /п/

"Битки на близка дистанция"
документална поредица

"Специален агент"
сериал, сезон 1

"Тайните на бойните изкуства"
документална поредица

"Мотоакадемия"
документална поредица

Студио "Чемпиъншип"

Барнзли : Лийдс Юнайтед
мач от Чемпиъншип, директно

Студио "Чемпиъншип"
директно

Студио "Купа на ФА"
директно

Хъл Сити : Арсенал
мач за купата на ФА, директно

Студио "Купа на ФА"
директно

"Порой"
екшънтрилър с уч. на Морган Фрийман, Крисчън Слейтър, Ранди Куейд, Мини Драйвър и др.

"Стари приятели"
комедия с уч. на Уолтър Матау, Джак Лемън, Джон Фидлър, Хърб Еделман и др.

"Битки на близка дистанция"
документална поредица, /п/

"Кобра 11: Обади се!"
сериал, сезон 6, 3 епизода, /п/

Норич Сити : Тотнъм Хотспър
мач от английската Висша Лига, /п/

"Кобра 11: Обади се!"
сериал, сезон 6, 3 епизода

"Стари приятели"
комедия с уч. на Уолтър Матау, Джак Лемън, Джон Фидлър, Хърб Еделман и др., /п/

"Национална лотария" /п/

Студио "Carlsberg Premium Football"
директно

Норич Сити : Ливърпул
мач от английската Висша Лига, директно

Студио "Carlsberg Premium Football"

Челси : Съндърланд
мач от английската Висша Лига, директно

Студио "Carlsberg Premium Football"

Евертън : Манчестър Юнайтед
мач от английската Висша Лига, директно

Студио "Carlsberg Premium Football"
директно

"Изгубеното бъдеще"
екшън/фантастика с уч. на Шон Бийн, Кори Сивиър, Сам Клафлин, Анабел Уолис и др.

"Подземен свят: Еволюция"
екшън/фантастика с уч. на Скот Спийдман, Кейт Бекинсейл, Дерек Джакоби, Тони Къран и др.

"Тайна"
драма с уч. на Людивин Сание, Жули Депардийо, Сесил Де Франс, Матьо Амарлик, Патрик Брюел и др.

"Имението Даунтън"
сериал, сезон 1, /п/

"K-9"
комедия с уч. на Джеймс Белуши, Ед О'Нийл, Мел Харис, Уилям Садлър, Джеймс Ханди и др.

"Мъжът, който знаеше твърде малко"
комедия с уч. на Бил Мъри, Алфред Молина, Джоан Уейли, Питър ГалахърI и др.

"Мъж под прицел"
трилър с уч. на Дензъл Уошингтън, Кристофър Уокън, Дакота Фанинг, Рада Мичъл, Мики Рурк, Марк Антъни и др.,/п/

"Имението Даунтън"
сериал, сезон 1

"Осмо чувство"
сериал, сезон 6

"Братята тигри"
приключенски с уч. на ЖанКлод Дрейфус, Фреди Хаймор, ЖанКлод Драйфус, Гай Пиърс, Оан Нгуен и др.

"Ковчегът на чудовището"
фентъзи/ужаси с уч. на Тим ДиКей, Томи Тайни Листър, Рене О'Конър и др.

"Екип "Алфа"
сериал, сезон 1,/п/

"Гаджето на майка ми"
романтична комедия с уч. на Джон Ловиц, Пол Руд, Мишел Пфайфър, Стейси Даш и др.

Детски анимационен блок
Бакуган: Бойци в действие анимационен сериал Бей Уийлз анимационен сериал

"K-9"
комедия с уч. на Джеймс Белуши, Ед О'Нийл, Мел Харис, Уилям Садлър, Джеймс Ханди и др., /п/

"Мъжът, който знаеше твърде малко"
комедия с уч. на Бил Мъри, Алфред Молина, Джоан Уейли, Питър ГалахърI и др., /п/

"Завръщането на Поли"
комедия с уч. на Дженифър Анистън, Алек Болдуин, Бен Стилър, Филип Сиймур Хофман, Дебра Месинг и др.

"Братята тигри"
приключенски с уч. на ЖанКлод Дрейфус, Фреди Хаймор, ЖанКлод Драйфус, Гай Пиърс, Оан Нгуен и др., /п/

"Д-р Хаус"
сериал, сезон 7, 2 епизода

"Бриджит Джoунс: На ръба на разума"
романтична комедия с уч, Рене Зелуегър, Колин Фърт, Хю Грант, Джема Джоуонс, Джасинда Барет, Джим Броудбент, Джеймс Колис, Джеймс Фулкнер и др.

"Д-р Хаус"
сериал, сезон 7, 2 епизода, /п/

"Гаджето на майка ми"
романтична комедия с уч. на Джон Ловиц, Пол Руд, Мишел Пфайфър, Стейси Даш и др., /п/

"Истината за любовта"
романтична комедия с уч. на Джоан Дженифър Лав Хюит, Дъгрей Скот, Саймън Уеб, Бранка Катиц, Джими Мистри и др., /п/

Детски анимационен блок
Каспър анимационен сериал; Бей Уийлз анимационен сериал;Уди Кълвача анимационен сериал

"Смъртоносна битка: Приключението започва"
анимационен филм

"Завръщането на Поли"
комедия с уч. на Дженифър Анистън, Алек Болдуин, Бен Стилър, Филип Сиймур Хофман, Дебра Месинг и др., /п/

"Нещо назаем"
романтична комедия с уч. на Кейт Хъдсън, Джон Красински, Джинифър Гудуин, Колин Егълсфийлд и др.

"Бриджит Джoунс: На ръба на разума"
романтична комедия с уч, Рене Зелуегър, Колин Фърт, Хю Грант, Джема Джоуонс, Джасинда Барет, Джим Броудбент, Джеймс Колис, Джеймс Фулкнер и др., /п/

"Д-р Хаус"
сериал, сезон 7, 3 епизода

"Ефектът на спусъка"
трилър с уч, на Кайл Маклоклън, Елизабет Шу, Дърмът Мълрони, Майкъл Рукър, Ричард Джоунс и др.

"Д-р Хаус"
сериал, сезон 7, 3 епизода, /п/

"Имението с лозите"

"Пътят на възмездието"
сериен филм, /п/

"Сделка или не"
телевизионна игра

"Пътят на възмездието"
сериен филм

"Щастливи заедно"
сериен филм, /п/

"Бурята"
сериен филм

"Стъпки в снега"
романтика с уч. на Габи Дом, Михаел Деген, Йоахим Кретцер и др.

"Надежда за обич"
сериен филм, /п/

"Сезони на любовта"
сериен филм, /п/

"Имението с лозите"
сериен филм

"Студио VIP"

"Надежда за обич"
сериен филм

"Сезони на любовта"
сериен филм

"Щастливи заедно"
сериен филм

"Спешна помощ: Тичино"
романтика с уч. на Сузане Улен, Марек Ерхард, Юрген Хайнрих, Надя Тилер, Андреас Тобиас и др., /п/

"Аурора"
сериен филм, 2 епизода

"Истанбулска приказка"
сериен филм, 2 епизода

"Убийства в Мидсъмър"
сериен филм, /п/

"Зовът на сърцето"
романтика с уч. на Юлия Кошиц, Оливер Момсен, Дорис Кунстман, Петер Франке, Дитрих Холиндербоймер и др.

"Пътища към щастието"
романтика с уч. на Лара Джой Кьорнер, Диана Кьорнер, Оле Айсфелд, Кристиан Карман и др.

"Огнено сърце"
сериен филм, 2 епизода

"Голямата лъжа"
сериен филм, 2 епизода

"Въпрос на чест"
сериен филм, 2 епизода

"Пътища към щастието"
романтика с уч. на Лара Джой Кьорнер, Диана Кьорнер, Оле Айсфелд, Кристиан Карман и др., /п/

"Стъпки в снега"
романтика с уч. на Габи Дом, Михаел Деген, Йоахим Кретцер и др., /п/

"Огнено сърце"
сериен филм, 2 епизода, /п/

"Голямата лъжа"
сериен филм, 2 епизода, /п/

"Аурора"
сериен филм, 2 епизода

"Истанбулска приказка"
сериен филм, 2 епизода

"Ухание на детство"
романтика с уч. на Мелика Форутан, Матиас Шлу, Гизела Трове, Уве Фридрихсен, Франциска Валсери др.

"Криле на любовта"
романтика с уч. на Флорентине Ламе, Маркус Грюсер, Моника Пайч, Оливия Паскал, Хартмут Шрайер и др.

"Огнено сърце"
сериен филм, 2 епизода

"Голямата лъжа"
сериен филм, 2 епизода

"Въпрос на чест"
сериен филм, 2 епизода

"Криле на любовта"
романтика с уч. на Флорентине Ламе, Маркус Грюсер, Моника Пайч, Оливия Паскал, Хартмут Шрайер и др., /п/

Денят започва
сутрешен блок

Зелената линейка

Ай да идем
/БНТ2 Благоевград/

Хляб от Бога, богове от глина
документален филм

Малки истории

Добро утро с БНТ2

Потребителската кошница

Зелена светлина

Йохан Себастиян Бах: "Матеус пасион"
/първа част/

Открито
с Валя Ахчиева /п/

Местно време
/БНТ 2 София/

Европейски дневник

След края на света
игрален филм /1998 г./, режисьор Иван Ничев, в ролите: Катерина Дидаскалу, Стефан Данаилов, Жана Даковска, Златил Давидов, Васил Михайлов, Татяна Лолова, Георги Калоянчев, Джоко Росич, Георги Русев и др. /п/

За къде пътувате
игрален филм /1986 г./, режисьор Рангел Вълчанов, в ролите: Стоян Алексиев, Георги Калоянчев, Йосиф Сърчаджиев, Катерина Евро и др.

Концерт на група Уикеда
/първа част/

Умно село
Презареждане /Владимир ДимитровМайстора/

Присъдата: Обвинението
документален филм

Йохан Себастиян Бах: "Матеус пасион"
/втора част/

Шибил
игрален филм /п/

Културата на 21 век

Еко
/БНТ 2 Пловдив/п/

Троянската Света обител
документален филм

Ай да идем
/БНТ2 Благоевград/

Гледачката на баба
тв новела на Евровизия

Бърколино
познавателно предаване за наймалките

Раздвижи се с БНТ2

Мигове в кибритена кутийка
игрален филм /1978 г./, режисьор Марияна ЕвстатиеваБиолчева, в ролите: Диляна Симеонова, Владимир Василев, Досьо Досев, Виолета Донева, Люба Алексиева, Леда Тасева, Стефан Данаилов и др.

Магда
документален филм

Маргаритка

В кадър
/п/

Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев

Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/

Бразди
/п/

Часът на зрителите
/п/

Световното яйце
пролетни и Великденски обичай

Вяра и общество
с Горан Благоев и пряко включване от Йерусалим

Надиграй ме
танцовото шоу на България /пети сезон, първи епизод/п/

"Рицар без броня"
Българска кинокласика: Филми с международни награди:Международен кинофестивал Венеция`66 /Италия/, Москва`67 /Русия/

Потребителската кошница

Мечтата Еверест
документален филм

Европейски дневник

55 години от вашия живот
/13 и 14 епизод/п/

Бариерата
игрален филм /1979 г./, режисьор Христо Христов, в ролите: Ваня Цветкова, Инокентий Смоктуновски, Мария Димчева, Иван Кондов, Евгения Баракова и др.

Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/

Празнично Пасхално богослужение
пряко предаване от патриаршеския катедрален храм Св. Александър Невски

Светителят документален филм

Абсурдите
с Румен Бахов/БНТ 2 Пловдив/п/

Поклон пред Пабло Сарасате
концерт с участието на Йосиф Радионов, Елена Рубио, Таня Пенчева, Зорница Радионоваи др. /п/

Световното яйце
пролетни и Великденски обичай /п/

Европейски дневник
/п/

Ай да идем
/БНТ2 Благоевград/п/

Лазарица
моноспектакъл на Рангел Вълчанов по едноименната пиеса на Йордан Радичков (2005), режисьор Коста Биков /п/

Вълшебните приказки на щурчето: "Незнайният гост"

От Цветница до Великден

Избрано от "Добро утро с БНТ2"

Шоуто на Марта

Европейски дневник
/п/

Бразди

Иде нашенската музика
фолклорно шоу

Празнично богослужение за Второ Възкресение
пряко предаване от Катедралния храм на Софийската митрополия Св. Неделя

Великденско послание и Благословия "Урби ет Орби" на папа Франциск
пряко предаване от Ватикана

Животът е вкусен

Часът на българската музика
/п/

Умно село
Презареждане /Владимир ДимитровМайстора/ /п/

Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/п/

Жълто куче
игрален филм/2012 г./, режисьор Мария Николова, в ролите: Стефан Щерев, Красимир Доков, Силвия Петкова, Савако Мори, Силвия Лулчева и др. /п/

55 години от вашия живот
/15 епизод/п/

Мъжки времена
игрален филм /1977 г./, режисьор Едуард Захариев, в ролите: Григор Вачков, Мариана Димитрова, Павел Поппандов, Велко Кънев, Никола Тодев и др.

Часът на студентите: "Ателие"

Концерт на група Уикеда
/втора част/

Афиш
културноинформационно предаване

Добро утро с БНТ2
информационен блок пряко предаване от София

Добро утро с БНТ 2
сутрешен блок /БНТ 2 Русе/

Потребителската кошница

Ново 10 + 2 музикална класация
/п/

Специалитетите на Бабет
кулинарно предаване, Франция /15 епизод/

Дързост и красота
тв сериал /3315 епизод/п/

5 минути София

Местно време
/БНТ 2 Варна/п/

Hовини

Днес и утре

Добро утро с БНТ2
информационен блок /п/

Пътят към ФИФА
/п/

Ай да идем
фолклорно шоу /БНТ 2 Благоевград/п/

Европейски дневник

Създадените кумири: Депеш Мод
/п/

Ледената планета: "Последната пустош"
научнопопулярна поредица /шести епизод/

Местно време
/БНТ 2 София/

Китай: "Земя на чудеса"

Специалитетите на Бабет
кулинарно предаване, Франция /15 епизод/п/

Дързост и красота
тв сериал /3316 епизод/

Знаете ли...

Потребителската кошница

България новини

Сен Тропе
Игра с огъня тв сериен филм, Франция /455 епизод/

Европейски маршрути

Регионални новини

Племето на дъгата
игрален филм /САЩ, Чехия, 2008 г./, режисьор Кристофър Уотсън, в ролите: Дейвид Джеймс Елиът, Грейсън Ръсел, Ед Куин, Джули Ан Емъри, Ребека Мейдър и др.

Световно първенство по бокс за младежи, София 2014 дневник

Великите влюбени: Пиър Анджели и Джеймс Дийн

Потребителската кошница

България новини
/п/

Сен Тропе
Игра с огъня тв сериен филм, Франция /455 епизод/п/

Европа днес

Добро утро с БНТ 2
сутрешен блок /п/

Часът на българската музика Искрен Пецов
/п/

Планински хроники
документална поредица /осми епизод/п/

Денс стрийт
улични танци /четвърти епизод/п/

Китай: "Земя на чудеса"
/п/

Знаете ли, че...

Да открием Германия
/п/

Метежният богослов
документален филм /п/

Отвъдморски сюжети
документална поредица /Франция/първи епизод/п/

Потребителската кошница

Избрано от "Добро утро с БНТ 2"

Благуните
детски куклен тв сериал /пети епизод/

Раздвижи се с БНТ2
/БНТ 2 Русе/

Специалитетите на Бабет
кулинарно предаване, Франция /21 епизод/

Япония днес

Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев

Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/

Ай да идем
фолклорно шоу /БНТ 2 Благоевград/

Hовини

Европейски дневник

Потребителската кошница

Племето на дъгата
игрален филм, САЩ, Чехия /п/

Ново 10 + 2 музикална класация
/п/

Днес и утре

Поколението Милев
документален филм /България, 2012г./, режисьор Лъчезар Аврамов

Денс стрийт
улични танци/трети епизод/п/

Абсурдите с Румен Бахов
/БНТ 2 Пловдив/п/

Денс стрийт
улични танци /четвърти епизод/п/

Часът на зрителите

България новини

Самотно дърво на хълма
/осми сезон, 17 епизод/

Великденски концерт на Роберто Микони /Италия/
/БНТ 2 Варна/

Сбогом, моя кралице
игрален филм /Франция, Испания, 2012 г./, режисьор Беноа Жако, в ролите: Леа Сейду, Диане Крюгер, Виржини Ледоаян, Ксавие Бовоа, Ноеми Лвовски, Мишел Робен и др.

Световно първенство по бокс за младежи, София 2014 дневник

Пътешественик: "Сударият от Овиедо"
документална поредица

България новини
/п/

Джаз линия
Концерт на Михаела Рабич квартет /Австрия/ и Ти Джи колектив /Великобритания/

Ледената планета: Последната пустош
научнопопулярна поредица /шести епизод/п/

Отвъдморски сюжети
документална поредица /Франция/първи епизод/п/

Часът на зрителите
/п/

Ай да идем
фолклорно шоу /БНТ 2 Благоевград/п/

Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
/п/

Днес и утре

Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/

Раздвижи се с БНТ2
/БНТ 2 Русе/п/

Слънце се слега да зайде
концерт на ансамбъл Филип Кутев

Потребителската кошница
/п/

Тъмният кристал
игрален филм /САЩ, Великобритания, 1982 г./, режисьори Джим Хенсън и Франк Оз, в ролите: Джим Хенсън, Катрин Мълен, Стив Уитмайер и др.

Да живееш екологично

Пътешественик: "Сударият от Овиедо"
документална поредица /п/

Отвъдморски сюжети
документална поредица, Франция/втори епизод/

Студио: Формула1
Шанхай, Китай 2014

Формула1
Шанхай, Китай 2014 запис

Hовини

Афиш
културноинформационно предаване

Часът на студентите: Ателие

Специалитетите на Бабет
кулинарно предаване, Франция /21 епизод/п/

Около света
документална поредица /59 епизод/

Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/

Празници на хорото
документален филм

Сбогом, моя кралице
игрален филм, Франция, Испания /п/

Пътят към ФИФА
/п/

България новини

Самотно дърво на хълма
/осми сезон, 18 епизод/

Концерт на испанския китарист Педро Наваро

Последен спомен
игрален филм /САЩ, 2004 г./, режисьор Омар Наим, в ролите: Мира Сорвино, Мими Кюзик, Стефани Романов, Том Бишъпс, Брендан Флечър и др.

Световно първенство по бокс за младежи, София 2014
дневник

Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/п/

Аржентина Примера Дивисион

Аржентина Примера Дивисион

Италия, Серия А

Италия, Серия А

Италия, Серия А

Италия, Серия А

Франция, Лига 1

Италия, Серия А
обзор

Италия, Серия А
преди кръга

Аржентина Примера Дивисион
обзор

УЕФА Шампионска лига
магазинно предаване

Италия, Серия А
преди кръга

Аржентина Примера Дивисион
обзор

Италия, Серия А

Италия, Серия А

Италия, Серия А

Екстремни спортове

Аржентина Примера Дивисион 13/14
обзор

Италия, Серия А
преди кръга

УЕФА Шампионска лига
Байерн М Манчестър Юн

УЕФА Шампионска лига
Челси ПСЖ

УЕФА Шампионска лига
Борусия Д Реал М

УЕФА Шампионска лига
Атлетико М Барселона

УЕФА Шампионска лига
магазинно предаване

Парма : Интер
ПРЯКО: Италия Серия А

Удинезе : Наполи
Италия, Серия А

Екстремни спортове

Канадска борба

Екстремни спортове

Италия, Серия А

Италия, Серия А

Екстремни спортове

УЕФА Шампионска лига
магазинно предаване

УЕФА Шампионска лига 2012
Реал М Байерн М

УЕФА Шампионска лига 2012
Челси Барселона

УЕФА Шампионска лига 2012
Барселона Челси

Екстремни спортове

УЕФА Шампионска лига
магазинно предаване

УЕФА Шампионска лига 2012
Челси Барселона

УЕФА Шампионска лига 2012
Барселона Челси

УЕФА Шампионска лига 2012
Реал М Байерн М

Drag Racing: Nhra Sportsman
Series

Alli Presents
Season 1

Fantasy Factory
Season 4

Fantasy Factory
Season 4

Crusty Demons Night Of World Records 2008 1

Superstars Usa
Season 1

Fantasy Factory
Season 4

Fantasy Factory
Season 4

Monster Energy Motocross 2012

Drag Racing: Nhra Sportsman
Series

Crusty Demons Night Of World Records 2008 1

Monster Energy Motocross 2012

Drag Racing: Nhra Sportsman
Series

Freeride World Tour 2013

Freeride World Tour 2013

Shark Fights
Season 1

Fantasy Factory
Season 5

Fantasy Factory
Season 5

Monster Energy Motocross 2012

Freeride World Tour 2013

Freeride World Tour 2013

Drag Racing: Nhra Sportsman
Series

Shark Fights
Season 1

Surfer's Paradise, A

Surfer's Paradise, A

Monster Jam
Season 1

Monster Jam
Season 1

Surfer's Paradise, A

Surfer's Paradise, A

Gumball 3000 2010

Gumball 3000 2010

Gumball 3000 2010

Gumball 3000 2010

X Games
Barcelona 2013

Freeride World Tour 2013

Freeride World Tour 2013

Jeremy Jones' Deeper

Jeremy Jones' Deeper

Crusty Demons: No Borders 5

Crusty Demons: No Borders 6

X Games
Barcelona 2013

Stylemasters 1 1

Stylemasters 2 1

One For The Road 1

Enfusion
Series 3

Jeremy Jones' Deeper

Jeremy Jones' Deeper

X Games
Barcelona 2013

Monster Jam
Season 1

Monster Jam
Season 1

Surfer's Paradise, A

Surfer's Paradise, A

Monster Jam
Season 1

Monster Jam
Season 1

Formula Drift 2011

Formula Drift 2011

Surfer's Paradise, A

Surfer's Paradise, A

X Games
Barcelona 2013

Freeride World Tour 2013

Freeride World Tour 2013

Jeremy Jones' Deeper

Seba Beton On Fire 1

Crusty Demons: No Borders 7

Crusty Demons: No Borders 8

X Games
Barcelona 2013

Us Open Of Surfing 2011 1

Letting Go 1

Crusty Demons Broken Records 1

Робокоп

Човешки съдби
сезон 1, епизод 2, романтика, драма, Франция, 2012

Комисар Рекс: Началото, екшън, криминален, Австрия, 1995

Ангелите на чарли, екшън, комедия, САЩ, 2000

Ангелите на Чарли: газ до дупка, екшън, комедия, САЩ, 2003

Корабът
сезон 3, епизод 8, мистерия, Испания, 2012

Робокоп
екшън, приключенски, Канада, 1994

"Алфа-07"
научна фантастика, Германия, 2010

Ченгета без значки
екшън, комедия, САЩ, 2003

Добре дошли в джунглата
екшън, приключенски, САЩ, 2003

S.W.A.T.: Специален отряд
екшън, криминален, САЩ, 2003

Спартак: Кръв и пясък
сезон 2, епизод 7, екшън, приключенски, САЩ, 2010

Спартак: Кръв и пясък
сезон 2, епизод 8, екшън, приключенски, САЩ, 2010

Герои и злодеи: Невероятният Спайдърмен
специално издание, САЩ, 2014

S.W.A.T.: Специален отряд, екшън, криминален, САЩ, 2003

Спартак: Кръв и пясък
сезон 2, епизод 7, екшън, приключенски, САЩ, 2010

Спартак: Кръв и пясък
сезон 2, епизод 8, екшън, приключенски, САЩ, 2010

Комисар Рекс: Началото, екшън, криминален, Австрия, 1995

Човешки съдби
сезон 1, епизод 3, романтика, драма, Франция, 2012

Шеметна надпревара
сезон 20 епизод 6, риалити, САЩ, 2012

Шеметна надпревара
сезон 20 епизод 7, риалити, САЩ, 2012

Диагноза: Убийство
сезон 6, епизод 20 криминален, драма, САЩ, 1998

Убийство по сценарий
сезон 8, епизод 15 комедия, криминален, САЩ, 1991

Стар Трек: Космическа станция 9
сезон 7, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 1999

Стар Трек: Космическа станция 9
сезон 7, епизод 10 екшън, драма, САЩ, 1999

Корабът
сезон 3, епизод 9, мистерия, Испания, 2012

Ангелите на чарли, екшън, комедия, САЩ, 2000

Ангелите на Чарли: газ до дупка, екшън, комедия, САЩ, 2003

Корабът
сезон 3, епизод 10 мистерия, Испания, 2012

Ченгета без значки, епизод 1, екшън, комедия, САЩ, 2003

Незабравимо
сезон 2, епизод 11, драма, САЩ, 2013

Хелбой
приключенски, фентъзи, САЩ, 2004

Герои и злодеи: Невероятният Спайдърмен
специално издание, САЩ, 2014

Спайдърмен
екшън, научна фантастика, САЩ, 2002

Незабравимо
сезон 2, епизод 11, драма, САЩ, 2013

Робокоп
екшън, приключенски, Канада, 1994

Диагноза: Убийство
сезон 6, епизод 20 криминален, драма, САЩ, 1998

Убийство по сценарий
сезон 8, епизод 15 комедия, криминален, САЩ, 1991

Човешки съдби
сезон 1, епизод 4, романтика, драма, Франция, 2012

Шеметна надпревара
сезон 20 епизод 8, риалити, САЩ, 2012

Шеметна надпревара
сезон 20 епизод 9, риалити, САЩ, 2012

Диагноза: Убийство
сезон 6, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 1998

Убийство по сценарий
сезон 8, епизод 16, комедия, криминален, САЩ, 1991

Стар Трек: Космическа станция 9
сезон 7, епизод 11, екшън, драма, САЩ, 1999

Стар Трек: Космическа станция 9
сезон 7, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 1999

Корабът
сезон 3, епизод 10 мистерия, Испания, 2012

Мъже в черно
екшън, комедия, САЩ, 1997

Мъже в черно II
екшън, научна фантастика, САЩ, 2002

Корабът
сезон 3, епизод 11, мистерия, Испания, 2012

Спайдърмен
екшън, научна фантастика, САЩ, 2002

Незабравимо
сезон 2, епизод 12, драма, САЩ, 2013

Терминатор 3: Бунтът на машините
екшън, научна фантастика, САЩ, 2003

Телешоп

Изгубеният свят
сезон 1, епизод 15 екшън, приключенски, САЩ, 1999

Изгубеният свят
сезон 1, епизод 16, екшън, приключенски, САЩ, 1999

Телешоп

Фарскейп
сезон 3, епизод 7, научна фантастика, САЩ, 2001

Фарскейп
сезон 3, епизод 8, научна фантастика, САЩ, 2001

Търсач на реликви
сезон 3, епизод 11, приключенски, САЩ, 2001

Царете на боклука
сезон 1, епизод 1, документално риалити, Канада, 2012

Царете на боклука
сезон 1, епизод 2, документално риалити, Канада, 2012

"Най-великият ловец на патици"
сезон 2, епизод 3, риалити, САЩ, 2012

"Най-великият ловец на патици"
сезон 2, епизод 4, риалити, САЩ, 2012

В.И.П.
сезон 1, епизод 7, екшън, комедия, САЩ, 1998

В.И.П.
сезон 1, епизод 8, екшън, комедия, САЩ, 1998

Черно злато
сезон 1, епизод 7, риалити, САЩ, 2008

Претендентът
сезон 1, епизод 3, спорт, риалити, САЩ, 2011

Да бъдеш човек
сезон 4, епизод 5, драма, фентъзи, Великобритания, 2012

"Най-якият шофьор на камиони в света"
сезон 1, епизод 7, документално риалити, Великобритания, 2012

Спартак: Боговете на арената
сезон 1, епизод 1, екшън, приключенски, САЩ, 2011

Спартак: Боговете на арената
сезон 1, епизод 2, екшън, приключенски, САЩ, 2011

"Най-якият шофьор на камиони в света"
сезон 1, епизод 7, документално риалити, Великобритания, 2012

Претендентът
сезон 1, епизод 3, спорт, риалити, САЩ, 2011

Телешоп

Телешоп

Стар Трек: Космическа станция 9
сезон 7, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 1999

Стар Трек: Космическа станция 9
сезон 7, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 1999

Телешоп

Чудеса
сезон 1, епизод 3, научна фантастика, САЩ, 2000

Чудеса
сезон 1, епизод 4, научна фантастика, САЩ, 2000

Конан
сезон 1, епизод 5, приключенски, фентъзи, САЩ, 1997

Посмъртно
сезон 1, епизод 1, криминален, Германия, 2006

Посмъртно
сезон 1, епизод 2, криминален, Германия, 2006

Андромеда
сезон 5, епизод 12, научна фантастика, САЩ, 2004

Андромеда
сезон 5, епизод 13, научна фантастика, САЩ, 2004

Андромеда
сезон 5, епизод 14, научна фантастика, САЩ, 2004

Андромеда
сезон 5, епизод 16, научна фантастика, САЩ, 2004

Истински хора
сезон 2, епизод 3, драма, научна фантастика, Швеция, 2012

Старгейт Вселена
сезон 1, епизод 3, екшън, приключенски, САЩ, 2009

Старгейт Вселена
сезон 1, епизод 4, екшън, приключенски, САЩ, 2009

Конан
сезон 1, епизод 5, приключенски, фентъзи, САЩ, 1997

Чудеса
сезон 1, епизод 3, научна фантастика, САЩ, 2000

Чудеса
сезон 1, епизод 4, научна фантастика, САЩ, 2000

Наруто
сезон 4, епизод 3, Anime, JAP,

Телешоп

Телешоп

Стар Трек: Космическа станция 9
сезон 7, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 1999

Стар Трек: Космическа станция 9
сезон 7, епизод 8, екшън, драма, САЩ, 1999

Телешоп

Чудеса
сезон 1, епизод 5, научна фантастика, САЩ, 2000

Чудеса
сезон 1, епизод 6, научна фантастика, САЩ, 2000

Конан
сезон 1, епизод 6, приключенски, фентъзи, САЩ, 1997

Посмъртно
сезон 1, епизод 3, криминален, Германия, 2006

Посмъртно
сезон 1, епизод 4, криминален, Германия, 2006

Ловци на духове
сезон 6, епизод 16, документален, мистерия, САЩ, 2010

Ловци на духове
сезон 6, епизод 17, документален, мистерия, САЩ, 2010

Ловци на духове
сезон 6, епизод 18, документален, мистерия, САЩ, 2010

Ловци на духове
сезон 6, епизод 20 документален, мистерия, САЩ, 2010

Спартак: Боговете на арената
сезон 1, епизод 1, екшън, приключенски, САЩ, 2011

Телешоп

Повече от всичко на света
сезон 3 епизод 11, семеен, Германия,

Телешоп

Родина
сезон 3 епизод 6, драма, семеен, Канада,

Красавицата
сезон 1 епизод 1, комедия, романтика, Италия, 2011

Принцеса Сиси
епизод 1, романтика, Австрия, 1955

Комисар Рекс: Началото
епизод 1, екшън, криминален, Австрия, 1995

Отдаденост
сезон 9 епизод 143, драма, Италия,

Отдаденост
сезон 9 епизод 144, драма, Италия,

Принцеса Сиси
епизод 2, романтика, Австрия, 1955

"Нагоре-надолу по стълбите"
сезон 1 епизод 2, драма, Великобритания, 2010

Да се страхуваш да обичаш
сезон 1 епизод 3, драма, Италия,

Да се страхуваш да обичаш
сезон 1 епизод 4, драма, Италия,

Принцеса Сиси
епизод 2, романтика, Австрия, 1955

Телешоп

Телешоп

Комисар Рекс: Началото
епизод 1, екшън, криминален, Австрия, 1995

Телешоп

Красавицата
сезон 1 епизод 2, комедия, романтика, Италия, 2011

Принцеса Сиси
епизод 2, романтика, Австрия, 1955

Разум и чувства
епизод 1, драма, Великобритания, 2008

Гордост и предразсъдъци
епизод 1, драма, Великобритания, 1995

Гордост и предразсъдъци
епизод 2, драма, Великобритания, 1995

Принцеса Сиси
епизод 3, романтика, Австрия, 1955

"Нагоре-надолу по стълбите"
сезон 1 епизод 3, драма, Великобритания, 2010

Да се страхуваш да обичаш
сезон 1 епизод 5, драма, Италия,

Да се страхуваш да обичаш
сезон 1 епизод 6, драма, Италия,

Разум и чувства
епизод 1, драма, Великобритания, 2008

Телешоп

Телешоп

Гордост и предразсъдъци
епизод 1, драма, Великобритания, 1995

Телешоп

Гордост и предразсъдъци
епизод 2, драма, Великобритания, 1995

Яж, моли се и обичай
драма, романтика, САЩ, 2010

Принцеса Сиси
епизод 3, романтика, Австрия, 1955

Разум и чувства
епизод 2, драма, Великобритания, 2008

Гордост и предразсъдъци
епизод 3, драма, Великобритания, 1995

Любовните неудачи на Джейн Остин
драма, Великобритания, 2008

Принцеса Сиси
епизод 1, , 2009


Петък    10:00 bTV Comedy
"Умирай умно" - /п./- Екшън, САЩ, Режисьор: Питър Сегал;Актьори: Стив Карел, Ан Хатъуей, Дуейн Джонсън - Скалата, Алън Аркин Четвъртък, 17 април no bTV Comedy 20:00 ЧАСА Умирай умно Оригинално заглавие: Get Smart (САЩ ) Жанр: Екшън Режисьо... виж повече »
Неделя    11:00 bTV
"Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели "Търси се" е седмично токшоу по bTV, което се излъчва всяка неделя от 11.00 ч. Гости на предаването са известни лично... виж повече »
Петък    09:00 BNT 1
По света и у нас - информационна емисия Новинарска, информационна емисия, представяща най-важните и актуални събития, случили се през деня в България и по света... виж повече »
Петък    16:45 AXN Black
Царете на боклука - сезон 1, епизод 1, документално риалити, Канада, 2012 1 октомври 2013, вторник no AXN Black 20:10 Царете на боклука; сезон 1, епизод 1, документално реалити, Канада, 2012 – ... виж повече »
виж повече »
Петък    09:05 BNT 1
Денят започва с Култура - информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев Нова територия за култура отваря ефирът на БНТ на 6 декември от 9 часа. Стартира втората част на сутрешния блок "Денят з... виж повече »
Събота    01:15 Diema
"Фрактура" - предаване за рок музика, /п/ Фрактура стартира в ефира на Диема от 16 май Специализираното предаване за рок и метъл музика Фрактура се завръща в тел... виж повече »
Петък    14:30 BNT 1
Робин Худ - анимационен филм /38 и 39 епизод/ 28 септември 2011, сряда no TV7. 20:45 "Робин Худ" Robin Hood Сериал, приключенски екшън, Великобритания, 2006 По ид... виж повече »
Неделя    18:35 AXN Black
Ловци на духове - сезон 6, епизод 16, документален, мистерия, САЩ, 2010 Всеки уикенд от 19:00 no AXN Sci_fi. 17 септември, събота от 19:00 – 5. сезон, 20. епизод 18 септември, неделя от 19:0... виж повече »
 
 
 
adfasdf